BSA Jēkabpils filiāles studente -
otrreizēja "OPEN MIND" stipendijas laureāte

Noslēdzies kārtējais, nu jau trešais studentu stipendiju konkurss „Open mind”, ko rīko 15 Latvijas augstskolas, Latvijas Universitātes fonds un „Swedbank”. 3. jūnijā svinīgā ceremonijā tika nosaukti tie astoņi pētniecisko darbu autori vai autoru grupas, kuriem piešķirtas „Open mind” stipendijas 500 latu vērtībā. Viena no stipendiātēm ir arī Baltijas Starptautiskās akadēmijas Jēkabpils filiāles studente Līga Feodorova ar darbu “Uzņēmuma “X” konkurētspējas analīze,”. Līga konkursā arī saņēma lielāko punktu skaitu starp visiem darbu autoriem. Kopā par „Open mind” stipendijām konkursā šogad sacentās 40 studenti no 12 Latvijas augstskolām, izstrādājot pētnieciskos darbus par sociāli nozīmīgām tēmām.
L. Feodorova šajā stipendiju konkursā piedalījās jau otro gadu, un abas reizes viņa stipendiju ir ieguvusi. Pērn iegūtā stipendija bija Ls 1000, bet šogad „Open mind” stipendijas apjoms ir Ls 500.
– Lai iegūtu stipendiju, jābūt pilna laika studentam, jāizvēlas laba tēma un jābūt veiksmīgai sadarbībai ar pētnieciskā darba konsultantu, kā arī jāseko, lai tiktu izpildīti visi konkursa kritēriji, - pastāstīja Līga.
Šogad gan viņa neesot ticējusi, ka iegūs stipendiju, taču viņa atkal ir laureātu starpā.

Ar konkursā uzvarējušo studentu darbiem iespējams iepazīties šeit
Neliels vizuāls ieskats apbalvošanas ceremonijā.