PIRMO KURSU IESVĒTĪBAS - 24.01.2009.

„Labvakar, studenti! Labvakar, studentu draugi!” – ar šādiem vārdiem 24.01.2009. iesākās pirmo kursu iesvētības, kas, neskatoties pat uz mazo apmeklētību, izvērtās par jautru pasākumu gan tā dalībniekiem, gan vienkāršiem vērotājiem.
Iesvētības sākās ar pirmo kursu sagatavotajiem mājas darbiem. Studiju programmas „Uzņēmējdarbība” studenti visiem klātesošajiem stāstīja, kāpēc ir te ieradušies, kā arī par saviem mērķiem un nākotnes plāniem. Studiju programmas „Tiesību zinātne” pirmā kursa pārstāvji iesaistīja klātesošos atraktīvā spēlē, ar to iegūdami Pirmā iespaida skatītāju simpātiju balvu. Studiju programmas „Sociālais darbs” priekšnesums un tā dalībnieki diemžēl bija palikuši mājās. Žēl, jo vakara gaitā rīkotās atrakcijas vienoja kursus un ļāva labāk iepazīt vienam otru.
Pirmais pārbaudījums bija sveces liesmas nodzēšana ar bļāviena palīdzību. Jāpiebilst, ka pirmkursnieki līdz tam par to nezināja un bija informēti tikai par to, ka pārbaudījums būs sāpīgs, un no blakus telpas atskanošie bļāvieni to tikai „it kā” apliecināja. :)
Otrais pārbaudījums bija santīma nešana starp ceļgaliem, nākošais – vārdu skaidrošana. Abos uzdevumos veiklākie izrādījās juristi, tomēr apskatot žūrijas vērtējumu, atraktivitātes ziņā vairāk izcēlās uzņēmēji. Arī balonu pūšanas un spridzināšanas pārbaudījumā uzvarētāji bija uzņēmēji. Tālākajos uzdevumos (sērkociņkastītes bīdīšanā, mēmajā šovā un mīklu minēšanā) veiklāki atkal izrādījās juristi, tomēr uzņēmēji šķiet izvēlējās citu taktiku – vākt punktus no žūrijas par atraktivitāti, kā rezultātā punktu ziņā apbalvošanas ceremonijā viņi no juristiem atpalika tikai par 3 punktiem. Malači gan vieni, gan otri! Un, kā gan nebūs malači, ja uzņēmēji spēja atminēt tādu mīklu, kā „kad ir pieklājīgi pasniegt pienu šķīvī?” (kad apkalpo kaķi), bet juristi, savukārt, „kāda ir atšķirība starp zibeni un elektrību?” (par elektrību ir jāmaksā).
Cerēsim, ka šādi pat malači mūsu tagadējiem pirmkursnieki paliks arī līdz pat piektajam kursam, parādot sevi ne tikai kā gudrus un atraktīvus studentus, bet arī tādus, kas ciena jaunākos kursus.
VEIKSMI JUMS IT VISĀ UN LAIPNI LŪDZAM STUDENTU BARIŅĀ!!!

Neliels vizuāls ieskats pasākumā.